Ludzie zaczęli chodzić po wodzie!zastosowanie

 

Kule Wodne to pomysł na wspaniałą zabawę dla dzieci, młodzieży, a także dla dorosłych. Można ją stosować przez cały rok na każdym akwenie wodnym: basenie, jeziorze, rzece, stawie lub morzu. W kuli można robić w zasadzie wszystko, co przyjdzie do głowy np.: „chodzić po wodzie” – choć nie jest to proste, skakać, wygłupiać się do woli.
Śmiałkowie decydujący się na wypróbowanie swoich sił w starciu z kulą wodną z pewnością będą doskonale się bawić próbując utrzymać pozycję pionową wewnątrz kul wodnych oraz przemieszczać się po tafli wody. Co w ogóle nie jest takie proste! Mnóstwo zabawy zostanie również dostarczone osobom, które będą obserwować poczynania na wodzie z brzegu dmuchanego basenu do kul wodnych. Kibicowanie i zachęcanie do zabawy daje dodatkowej radości.
Kula to także doskonałe ćwiczenie fitness oraz skuteczna metoda walki z lękiem przed wodą. Kule Wodne można również stosować przy okazji eventów do zorganizowania wyścigów, biegów na czas, czy prób zręcznościowych. Rywalizacja zawsze przyciąga najwięcej zainteresowanych, a satysfakcja z wygranej pozostaje w pamięci na długo.

 

Nikt tak naprawdę jeszcze nie poznał wszystkich zastosowań kuli!
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.5/10 (21 votes cast)
Zastosowanie- Kule wodne, 6.5 out of 10 based on 21 ratings